Jdi na obsah Jdi na menu
 


23.12.2010 Přejeme všem lidským i psím kamarádům, překrásné vánoce a šťastný Nový rok bez nehod a kousanců:-)))Obrazek

27.11.10 sraz byl v Karasíně pod rozhlednou. V plánu byla vycházka dlouhá kolem 15 km. Nejdřív se udělal výšlap na 30 metrovou rozhlednu Karasín. Výhled byl úžasný a pak hurá na vychajdu. Šlo se nádhernou přírodou. Všude bílo. Jedna zastávka byla na přehradě Vír. A pak zpátky do Karasínu. Bafani se pěkně proběhali a mi prošli.
Fotečky od Janči zde a Zdenky zde.


Obrazek

za fotečku děkuji Zdence(www.boxereasy.estranky.cz)


3.10.2010 se konala pohodová vychajda okolím Strachotína.
Fotečky od Kátě zde

Obrazek

za fotečku děkuji Katce (www.lambra.ic.cz/index.html)


12.9.2010
se v Křenovicích konal první ročník voříškiády a výstavy psů bez a s PP.
Kelly nastoupila v kategorii fena bez PP do 40cm. V této kategorii nastoupily čtyři fenky. Kelly vybojovala krásné první místo, pohár a pytel granulí. A naším známým co se též účastnili, posíláme velké gratulace.Arny nejkrásnější pes bez PP do 40 cm 2.místo, Berny nejkrásnější pes s PP 2.místo, Dasty nejkrásnější pes bez PP nad 40 cm 1.místo a Chester nejkrásnější pes bez PP nad 40 cm 2.místo. Počasí nám též přálo. Tak že naprosto vydařený den.
Fotečky od Zdeničky
zde.


Obrazek

za fotečku děkuji Zdenči (www.boxereasy.estranky.cz)5.9 2010 se v Blansku konala X. výstava voříšků a psů bez PP. Kelly nastopila do kruhu ještě se čtyřmi pejsky plemene dvakrát labradorský retrývr, border kolie. Odnesla si titul výtěz kruhu a postoupila do finále o nejkrásnější plemeno bez PP. Do finále nastoupili plemena francouzský buldoček, cane corso, zlatý retrývr, schi-tzu a Kelly. Bohužel se Kelly tentokrát nepodařilo finišovat a vyhrálo plemeno cane corso. Tím to gratulujeme a příště se těšíme zas.

Fotečky od zdenky zde


Obrazek

za fotku děkuji Zdeňce(www.boxereasy.estranky.cz)
15.8.2010 se konal oficiální coursingový závod Brněnský zajíc na letišti Medlánky.

Nejdřív to vypadalo, že kvůli dešti se závod pořádat nebude. Ale nakonec se odložil asi o dvě hodiny start a závod začal.

Kelly běžela s Nikčou. Zařazená do kategorie malý kříženec feny. V kategorii byly tři fenky. Ještě fenka pražského krysaříka Evelínka. První místo obsadila Evelínka, druhé Nikča a třetí byla Kelly.

V kategorii velký kříženec feny získala Ališoun první místo a ještě navíc i celkové první místo ve fenách. Aimee získala druhé místo a celkově pak se umístila na čtvrtém místě. Tím to jim moc a moc gratuluji.

Už se těšíme na nějaký další závod.


Obrazek

fotka by Janča(www.stekajici-brnandy.estranky.cz)
31.7 - 7.8.2010 jsme si užívali skvělou dovolenou v Chorvatsku. Vyráželo se už v pátek. Tak že celý čtvrtek balení a nakupování zásob jídla na cestu i pobyt.

V pátek ráno se naložilo autí a vyjelo se nejprve pro další dva spolubydlící Toma a Aďu, kteří cestu absolvovali na motorce. Já s Peťem a Kelly jsme jeli hezky v pohodlí autíčka. Vyjíždělo se o den dřív, jelikož bylo v plánu někde přespat po cestě, jenže člověk míní a nakonec se jelo v tahu. Na cestu nám vydatně pršelo. Tak že na motorce to muselo být super, že? :-)) Asi v půlce cesty jsme přibrali do auta Aďu, kterou začly bolet zuby, tak se pěkně spolu tulily s Kelly na zadní sedačce, jelikož na druhé byly ledničky s jídlem. Ale holky si nestěžovaly, hlavně že byly v suchu a Kelly si z Ádě dělala polštář:-).

Cesta pomalu ubíhala. ČR jsme projeli rychle, v Rakousku najeli na dálnici i zde byla cesta pohoda. A pak nastal zlom, kdy jsme slovinsko objížděli mimo dálnici. Po malých blouděních jsme zvládli i jej a úspěšně překročili slovinsko - chorvatské hranice. V Chorvatsku opět šup na dálnici a už jsme si to šinuli do Zadaru, kde nás čekala ještě cesta trajektem.


Obrazek


Po cestě přestávky na jídlo a protažení těla. Do zadaru jsme dorazili v 5:30 kdy nám jel trajekt na ostrov Preco. Nalodili sme se, a šli se kouknout na palubu. No já z té vyhlídky ani plavby nic neměla, jelikož při každém zhoupnutí se zhoupl i můj žaludek. Fakt super zážitek. No ale naštěstí vše trvalo jen 30 minut a pak honem na pevninu. Na ostrov Ugljan jsme už pohodlně dojeli po silnici a k místě pobytu jsme dorazili něco kolem půl sedmé. Unavení, ospalí. Pokoje se uvolňovaly až kolem druhé hodiny odpoledne. Tak že sedm hodin ještě bez postele. To neee. Já s Áďou a s Kelly jsme to zalomily v autě a kluci se šli projet na motorce a pak si ustlali na pláži.

Ve dvě odpoledne jsme konečně dostali klíče od apartmánu a šli se ubytovat. Vybalili a šli si lehnout. Večer jsme udělali obhlídku ostrova a v apartmánu si ukuchtili večeři a šli znovu spát.


ObrazekV neděli ráno pro mně budíček v 9:00, najíst, vyvenčit Kelly a hurá na první informační schůzku. Nikdo se mnou nechtěl jít, všichni spali. Paní delegátka nám povykládala něco o ostrově, podala informace o výletech, o zdravotním ošetření a pak se vydalo na prohlídku města. Poradila kde se dobře vaří, co kde koupit.


Obrazek


Odpoledne jsme si udělali oběd a vyrazili na pláž. Pláž byla částečně betonová a vstup do vody přes kameny. Ale voda teplá a sluníčko pěkně pálilo. Vybrali jsme místo bokem od lidí, aby se mohla koupat s nama i Kelly. Nakonec Kelly nikomu nevadila, z čehož sem měla vcelku strach. Ještě se dělaly hloučky lidí, kteří si na plavající Kelly v moři ukazovali a smáli se. Našli se i tací, co jí hazeli klacky do vody. I při procházkách po městě se lidi zastavovali aby si Kelly pohladili.


Obrazek


V průběhu dovolené jsme udělali pár výletů do okolí, navštívili ještě dvě další pláže, prohlídli zříceniny i hrady. Okusili jídla v místních restauracích.


Obrazek


Asi čtvrtý den večer začlo pršet a celkově se ochladilo. I moře bylo chladnější, ale nám to náladu nezkazilo a dál sme si užívali skvělou dovču.


Obrazek


Kelly v pohodě zvládala veškeré naše aktivity. Plavala v moři, podnikala s náma výlety.  Užila si to po svém:-))


Obrazek


V pátek jsme si začli uvědomovat, že se blíží konec a v sobotu odjíždíme. Nikomu se domů nechtělo. Ale co naplat. V pátek zabalit a v sobotu v devět jsme museli opustit pokoj. A vyrazit směr ČR. Cesta zpátky jedno velký bloudění. Navigace se naprosto zbláznila. Chorvatsko jsme objížděli mimo dálnici, to se nám podařilo opustit kolem deváté večer. Pak objet Slovinskou dálnici, další kámen úrazu. Navigace stávkuje. Mrcha. Ale podařilo se. Rakousko naštěstí po dálnici, ale navigace nás navedla směr Slovensko. Tak sme šťastně projeli i jej.


Obrazek

Jediný vzhůru Petr který řídil, ženský v autě měly půlnoc. A Tom, který úspěšně absolvoval cestu tam a zpátky na motorce. Do Brna jsme dorazili něco po deváté ráno. Unavení a jediný co sme chtěli byla postel. Ani se nevybalovalo.

Ale až na tu cestu, tak dovča super. A to nás příští rok čeká cesta autem až do Řecka. Jupíí. To dáme. Už teď se těším.

Fotečky sou na mém rajčeti, tak kdo chce může kouknout.
6.7.2010 se jelo na trénink coursingu, který se konal v Březině u Tišnova. Pořádaný Českým psem. Sjelo se kolem 30 pejsků. Dráha byla jednoduchá a rychlá. Kelly obě dvě kola běžela sama a běžela krásně. Bylo rychle odběháno a tak jsme byli rychle doma. Moc děkujeme za super den!3.7.2010 se v Radslavicích u Přerova konal coursingový závod ,, Lovecký speciál" pořádaný MSC.

V osm ráno jsme naložili do auta ještě Míšu s Ališounem a vyjelo se. Na místě nás už čekala i Janča s Honzou a s Aimee. Za chvilku dojela i Barča a začal se připravovat závod. Chlapy jsme poslali stavět dráhu a my ženský dělaly přejímku pejsku. Až všichni dojeli, tak se sestavily běhy a začlo se závodit. Kelly byla ve skupině psi bez PP. Dohromady jich tam bylo 6. Kelly si zde vyběhala krásné 2. místo.  Moc gratulujeme i ostatním pejskům.

Den se krásně vydařil, svítilo sluníčko a někteří si odnesli i památku v podobě spálených zad.

Moc děkujeme organizátorům.

Fotečky dodám jak nějaké budou.

26.6.2010 se konal neoficiální závod pořádaný Českým psem ,,Lovec roku". Místo závodu bylo v Pohořelicích. V naší kategorii bylo dohromady 7 fenek. Oba dva běhy běžela Kelly s Nikolkou. Byly to krásné vyrovnané běhy.  Kelly spolu s Rosie obsadila 5. místo. Den se krásně vydařil, vše rychle probíhalo. Pokecali sme a spokojeně odjeli dom.
Všem výhercům gratulujeme a zvláště Nikče, která pobrala co mohla. Jen tak dál. A shebulí za skvělou výhru za Poslušnost v neposlušnosti. I skvělý článek jejich paniček.

A na konec závodu byl super hromadný běh. Na start se postavilo 13 šílících pejsků a byli vypuštěni. Super běh a super spolupráce takovéhle smečky se jen tak nevidí. To byl asi největší zážitek tohoto dne. Skvěle sme se zasmáli
Už se těšíme na příště.
Fotky od Zdenky zde, Lidky zde a zde, zde a zde, Pavly zdeObrazek

za fotku děkuji Zdeňce(www.boxereasy.estranky.cz)
19. 6. 2010 Milá Kelly, přejeme ti vše nej nej k tvým dnešním narozeninám. Stále tak veselou náladu, kterou oplíváš. Spostu naběhaných km za střapečkem. A hlavně hodně trpělivosti s mými vrtochy. Tak vše nej, nej Kelly

Obrazek

za fotečku děkuji Janči (www.stekajici-brnandy.estranky.cz)


13.6.2010 se konala výstava psů bez PP a voříšků v Šlapanicích u Brna.

V osm hodin ráno budíček, páneček ještě spinkal. Vyvenčit Kelly, načesat jí. Kolem půl desáté jsme vyrazili směr Šlapanice. Na cvičáku kde se voříškiáda konala už na nás čekala Zdenka s Easy a Jitka s Montym.

Kelly byla přihlášená do kadegorie malá fena bez PP a ještě sem jí přihlásila do soutěže Nejlépe upravený pes. Účast tentokrát vcelku byla malá, alespoň v naší kategorii, kde Kelly nastoupila pouze s 12tiletou fenkou mopse. Nejdříve se holky předvedly v klusu a pak si je posuzovatelka brala jednu po druhé a prohlížela si je v postoji, prohmatala je, pak se koukla i na zoubky a pak opět posuzování v klusu. Moc sem v první místo nedoufala, neb Kellynčina závyslost na pánečkovi se projevila v plné míře a v klusu mi neustále utíkala za ním.:-))) Ale světe div se, Kelly vyhrává a získává první místo v kategorii malá fena bez PP.

Zdenka s Easy obsadili třetí místo z osmi v kategorii velké fena bez PP a Jitka s Montym druhé místo v kategorii velký pes voříšek. Tímto jim moc gratulujeme.

V soutěži Nejlépe upravený pes Kelly nastupuje ještě s dalšími čtyřmi pejsky. Opět posouzení v klusu a v postoji. I zde se nám dařilo a Kelly získává první místo!

Co dodat, úspěšně strávený nedělní den. Děkujeme rozhodčím i pořadatelům, a příští rok třeba zas.

Fotečky od Zdenky zde a pár mých zde.Obrazek


ObrazekObrazek


12.6.2010 jsme si šly s Kelly zaběhat do Mariánského údolí treninkový odpolední coursing pořádaný MSC. Obě kola bežela Kelly s buldočkou Dafné. I v tom vedru co bylo holky běžely parádně. Po odběhu sem Kelly nechala zaplavat v řece a pak hurá směr dom.

Fotečky od Zdeňky zde.


Obrazek


6.6.2010 jsme ráno vyjeli směr Slavětín u Slavonic, kde se pořádal závod Klubový vítěz MSC 2010 - II. závod. Pořádaný MSC klubem. Předpověď počasí slibovala slunečno a horko. A taky že bylo. Dojeli jsme v 9:30 na přejímku a začlo se běhat. Kelly dostala do páru pro oba běhy pinče. Trať byla dobře postavená i s jednou malou záludností, na které pohořela většina pejsků.
Kelly byla zařazena do kategorie profi třída, feny bez PP. Jelikož tam byly samé vysokonohé a rychlé fenky, nečekala sem moc dobré umístění. Po odběhu všech pejsků se začlo vyhlašovat. Vyhlašování probíhalo od konce. Tak sem čekala že na šestém místě bude Kelly a ono nic. A nebyla ani na třetím, ani na druhým. Tak sem začla pochybovat jestli na nás nezapoměli a ono NEEEEE. Kelly získává 1. místo v profi třídě fena bez PP s počtem 187 bodů. No supeeeer. Tohle sem doopravdy nečekala. S pánečkem sme měli obrovskou radost. Převzala sem s Kelly ceny, udělalo se výherní foto, rozloučili sme se a vyrazili směr domov.
Utahaní, spálení, joo když se někdo nenamaže, ale šťastní. Kelly prospala celou cestu domů. Se jí ani nedivím, v tom černým kožichu, jí musí být strašný horko. Ještě večer se jí asi zdálo jek honí střapeček. Jak ve spánku utíkala a knikala.
Děkujeme všem za prima den.
Fotogalerie a výsledky závodu  jsou zde. Od Lidky zde.
Obrazek

fotka by Lidka (www.royalstuart.wbs.cz)15.5.2010 se konal coursingový závod ,,Holba pohár" pořádaný Českým psem. Jelikož se závod konal v Hynčicích pod Sušinou, což je až u Jeseníku, tak jsme se s Míšou od Ališouna rozhodly že vyjedem už v pátek a přespíme v místě konání závodu.

V pátek ve čtyři odpoledne nás Míša naložila do atíčky a vyrazily jsme. Cesta byla dlouhá, něco přes dvě hodiny. Ale uspěšně jsme dorazily. Ubytovaly jsme se v jednom penzionu, kde už byli i někteří další účastníci závodu.

Ráno jsme se nasnídaly a vyrazily na sjezdovku. Přihlášeno bylo málo psů. Bylo asi nějakých 19 běhů. Kelly běžela první kolo s Nikolkou a ve druhým k nám přidali ještě jednoho plemene Shiba - inu.

Ráno před závodem, jsme každý se svým psem museli podstoupit veterinární prohlídku, která byla tentokrát dost podrobná. Pan veterinář si dal dost záležet. Prvně se zkontrolovala pejskům teplota a pak je celé zkontroloval. Kontroloval se taky čip či tetování a samozřejmě i očkovací průkaz či pas. Kelly málem nebyla vpuštěna do závodu, jelikož ji naměřili 39,5 stupňů celsia. Veterinář řekl že máme počkat 10 minut a pak znovu přeměřit. Sem myslela že mně trefí, takovou dálku jet a pak ani nezávodit. Ale naštěstí po přeměření měla Kelly už 38,5, tak že jsme byly vpuštěny.

Kelly opět zvládla obhájit jak jinak druhé místo. Nikolka byla první.

Ališoun si vyběhal první místo. Lara druhé místo. Tímto holkám moc gratuluji.

Výsledky zde.

Fotky od Katky zde, Gwen zde.


Obrazek

fotka by Gwen

8.5.10 se vyrazilo směr Přívrat na coursingový závod ,,Zlatý střapec"pořádaný Českým psem. Jeli jsme v sestavě Já a Kelly, Míša a Ališoun, Janča a Aimee.

Kelly obě dvě kola běžela s kokršpanělkou Nikolkou. Vyběhala si druhé místo a Nikča byla první.

V kategorii Nejlepší fena bez PP získala Aimee 3. místo a Ališoun 1. místo.

Tím to jim moc gratuluji.

Fotky od Káti zde a Lidky zde

Výsledky závodu zde
Obrazek


fotka by Katka a Lara (www.lambra.ic.cz)24.4.10. jsem jela s Kelly na Mendlánecký letiště, kde se konal coursingový ,,Placatí speciál" pořádaný Českým psem. My a spousta dalších neplacatých patřila do kategorie,, neplacatci" Kelly byla zařazena do kategorie VIII FCI skupiny, kde mimo ni byl ještě zlatý kokr Denny a zlatý retrívr Danny. Kelly oba běha běžela se zlatým kokrem. Běhy byly velice vyvážené, ale i přesto to tento krát stačilo na třetí místo. Druhý se umístil Danny a první byl Denny. Tímto jim moc gratuluji.

Počasí bylo jak vymalované. Ráno chladno, ale pak nastal pařák. Mnoho účastníků to odneslo spáleným krkem a oblyčejem.

Už se moc těšíme na další závod!

Výsledková listine zde

Fotky od Zdenky zde, Lidky zde a zde, Martiny zde.


Obrazek

fotka by Lidka (www.royalstuart.wbs.cz)

4.4.10 ráno začalo vcelku v poklidu, ráno vyvenčit a pak začít balit, chystat jídlo, pití a nezapomenout košík a dečku, licenci a očkovák Kelly. V 11:45 na nás zazvonila Míša s Ali, pak jsme ještě čekaly na Janču s Aimee, všechny psí holky nastrkat do kufru auta a sami se usadit pohodlně na sedadla auta. Řídil Peťa, neb sem si tak daleko netroufla. A vydalo se směr Radslavice u Přerova, kde pořádal Český pes bodovací závod ,,Hanácký pohár". Přejímka byla od 12:30 do 13:30. Když sme dorazili, bylo to něco kolem 13 hodiny, tak sme zjistili, že teprve začlo druhé kolo běhů chrtů, což znamenalo pěkně dlouhé zpoždění. Nechrti nakonec začli běhat až o dvě hodiny později oproti plánu.

Kelly běžela oba dva běhy s zlatou kokřicí Nikolkou. A získala druhé místo. Medajli a diplom. Aimee získala první místo a titul Nejlepší fena bez PP závodu- 2. místo. Ališoun  první místo a titul Nejlepší fena bez PP závodu- 3. místo. Tímto jim a paničkám moc gratuluji.

Domů jsme se dostali až po desáté hodině. Organizátorům patří velká poklona, že vše ustáli a nic nevzadali!!!!!!!

Fotky od Zdenky a Easy,  Katky a Lary,  Lidky a Kiry,  Gwen a Dinulky, Janči a Aimee

Obrazek
12. - 14.3. 10 jsme trávili super víkend v Daňkovicích na Vysočině. V pátek po noční, ve dvanáct odpoledne budíček. Zabalit věci, hlavně nic nazapomenout. Pak sem počkala až dojede Peťa a hurá směr Daňkovice. V Brně ani trocha sněhu, ale čím blíž sme se blížili k Daňkovicím, tak sněhu velice rychle přibývalo. Až dokonce začlo sněžit. Do cíle po menčím zabloudění sme nakonec dojeli. Čekali na nás již další účasníci ohařího srazu. Jo trošku sme vyčuhovaly. Všude zrzavo, jen Kelly černá a chlupatá:-)) Ale byl tam ještě s náme jeden kříženec baucerona s vlčákem a pak boxerka. Po příjezdu jsme se ubytovali v Selském Dvoře, pak dali super večeři a pokecali. V pozdích večerních hodinách pak odešli do hajan. Ráno ti kteří měli snídani, se nasnídali. Pak se vyšlo na výlet. Všude plno sněhu. K tomu dost foukalo a sněžilo. Ale pesani si to skvěle užívali, lítali jak diví. Po návratu jsme dali trošku pozdní oběd a šli si dát šlofíka. V pět večer sraz v místní skvělé restauraci, dali sme véču a pak klábosili a popíjeli. V neděli ráno opět snídaně, výlet, oběd, pobalit a bohužel odjezd domů. Byl to naprosto skvěle strávený prodloužený víkend. Už se těším na jaro, kdy snad bude další termín srazu. TAKŽE SD ZDAR! ZDAR!

Fotečky od Zdeňky zde a zde, Andrejčino super album zde. Pár mých fotek je tu. A spousta dalších je na FB.

Obrazek


7.3.10 dnes po moc neprospané noci, budíček v osm, umýt, najíst a frr pro Janču s Aimee a hurá do Ořešína na coursing pořádaný českým psem. Ráno byla pěkná zima a jak napotvoru když jsme odběhly druhé kolo, začlo svítit a hřát sluníčko. Naštěstí v Ořešíně na ranči ,,CH" bylo skvělé zázemí. A tak po prvním kole posilnění někteří česnečkou či gulášovkou a nebo zelňačkou. A jako hlavní chod si některé z nás daly bramborové knedlíky s jahodama a šlehačkou, či úžasnou svíčkovou. Tak to řádně posilněné jsme vypustily krakeny odběhnou druhé kolo a pak hurá domů. Skvělě strávený část dne, až na malý háček a to že sem musela jít na noční. Ale hold makat někdo musí.....

Fotečky od LidkyKáti, Zdenky, Gwen,


Obrazek
21.2.10 dnes místo zrušeného coursingu, jsme vyrazily na Mohylu míru. V setavě Katka a Lara, Zdenka a Easy, Marťa, Pavla a Niky, Šheba. Společnost nám dělaly srnky a zajíci. Jedinou Kelly tihle tvorové nechali naprosto chladnou, neb měla opět svůj klacek. Zato ostatní bafani, tak  ty se pěkně proběhli.

Fotečky od Katky a Zdenky.Obrazek31.1.10 dnes místo spaní po noční jsem s Kelly vyrazila na výlet do Jedovnic. Po cestě k autu sem potkala Kačku s Engie, kterou sem jí ukradla s tím, že si ji vezmu na výlet. Kačka byla trošku vykulená, ale na protest se nezmohla. Naložila sem holky do auta a vyrazila ještě pro Janču s Aimee a Rousie. Společně jsme se pak vydaly směr Jedovnice, kde na nás už čekali další spoluvýletníci. A to Zdenka, Luboš s Easy, Pavla s Niky a Shebou, Tomáš a Gabča s Mervinem. Společně jsme udělali okruh kolem jedovnického rybníka. Bafani se pořádně vylítali a my protáhly své nožky. Na cestě zpátky jsme se stavili na pozdní obídek a pak šupky dom. Já ještě vrátila Engie a šla umývat schody v baráku, jelikož na mně vyšla řada.

Už se těším na další výlet.

Fotečky od Zdenky zde a Pavly zde.

Obrazek


27.1.10 jsme vyrazily s Jančou a Aimee a Rosie na menší výletík po mendláneckém letišti. Vyšlo nám nádherné počasí, sluníčko svítilo a holky se pěkně vyběhaly. Já s Jančou jsme si kolikrát pěkně mákly, když jsme se bořily do hlubokýho sněhu. Ale nádherný relax a uklidnění mysli. Co víc si přát.......

Fotečky od Janči zde.


Obrazek
24.1.10 dnes jsme vyrazili na další výlet. Sraz byl v 9:40 na HL. nádraží. První sem dorazila já, pak Luboš s Tarou a Aki, dále Káťa s Larou, Peťa s Ajkou a Sidem, ale tentokrát bez kočárku s malým Maxíkem a jako poslední se přiřítila Pavla s Shebou, Niki a půjčenou Sárou a Foxem. vyrazili jsme směr zastávka Česká, kde jsme vystoupili a vydali se pěcha na Babu, z které jsme odbočili na mendlánecká pole a došli až k Zoo do Bystrce. Po cestě jsme si udělali menčí zacházku, když jsme minuli odbočku a další zpestření bylo v občasných průzkumech lesa Tarou a Shebou. Cesta byla pohodová, občas jsme se zahřáli cestou do kopečka a nebo teplým čajíkem a medovinou. Bafani lítali jak pominutí ve sněhu. Sidík si udělal z Kelly ovečku kterou se snažil průběžně během cesty pást.

Na mendláneckých kopcích se k nám přidaly běžkařky Lenka a Monika. Pak už jen cesta na zastávku u Zoo a odjezd domů. Bylo půl třetí když jela šalina. Tak že jsme byli nějakých 5 hodin venku s asi 10 km v nohách. Moc pěkný výlet. Už se těším na příště.

Fotečky od Pavly, Káti, Peťky.Obrazek17.1.10 Na dnešek byl naplánovaný výlet na Ivančicku, který vymyslela Peťa od Ajky a Sida. Ale jelikož já byla opět v práci, tak sem v sobotu večer dovedla Kelly na noc k Pavle a Marti co mají Shebu a Niky a ráno vyrazily beze mně. Nakonec sem se dozvěděla že dostaly ještě i Laru od Káti. Takže vedly pěknou smečku. Sraz měli na hlavním nádraží nádraží odkud jeli vláčkem do Moravskýho Krumlova. Sešlo se 9 lidí a jedno mimčo a 14 psů. Fakt mazec. Cesta byla dost náročná. Což podle fotek určitě budete souhlasit. Psiska se pěkně unavily a lidi též. Ono táhnout kočárek tak v náročném terénu musí být hodně vyčerpávající. Tak že příště snad už se přidám i já.
Fotečky od Pavly zde a Peti zde. Od Darji zdeObrazek


15.1.10 dnes jsem si dala sraz s Pavlou a jejíma holkama Shebou a Nikčou. Sraz byl o půl třetí u ronda a vydaly sme se směr Anthropos a zpět. Cesta byla místy dost kluzká, ale zvládly sme to. Šly sme něco kolem dvě a půl hoďky a ušly kolem devíti kilometrů. Bylo to příjemné protažení nožek a holky se pěkně vyběhali. Ale to by nebyla Sheba aby ná procházku nezpestřila svým ztracením, ale naštěstí to netrvalo dlouho a vrátila se zpět. 

 


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář